Wet Cleaning Sovrana – co to dokładnie jest?

Na rynku powstają coraz to nowsze technologie prania, które pozwalają jeszcze lepiej i szybciej usuwać różnego rodzaju zabrudzenia. Dzisiaj zajmiemy się dokładnym omówieniem, czym jest Wet Cleaning Sovrana i dlaczego warto jest wdrożyć tego typu rozwiązania w pralniach.


Działanie metody
Jest to jedno z najbardziej interesujących rozwiązań, które zakłada pranie tkanin i skór w wodzie, ale jako dopełnienie prania chemicznego. To nic innego jak metoda prania wodnego, którą można bez większych problemów używać do wszystkich materiałów. Do jej wdrożenia używane są delikatne produkty chemiczne, która mają doskonałą siłę czyszczącą, dodatkowo potrzebne są zestawy specjalnych pomp samodozujących, jak również nowoczesny manekin prasowalniczy.
System Wet Cleaning Sovrana jest tak chętnie używany, bowiem zawiera w sobie kilkanaście różnych programów, które charakteryzuje rozmaite dozowanie poszczególnych środków chemicznych. Dodatkowo w tym systemie zostały zastosowane metody suszenia, które w żaden sposób nie wpływają niszcząco na tkaniny i skóry.


Jakie główne cechy systemu?
Wet Cleaning Sovrana umożliwia bardzo łagodne czyszczenie odzieży skórzanej, jak również innych tkanin. Jest to w pełni zautomatyzowany system, dzięki któremu można znacznie podnieść elastyczność pracy. Uwadze nie może ujść również niemała reedukacja kosztów, przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności. Zużycie wody w tym wypadku również jest mniejsze i to samy tyczy się używanych do prania środków chemicznych.
Jak więc widać, jest to naprawdę mocno innowacyjne rozwiązanie, któremu zdecydowanie warto jest się bliżej przyjrzeć. Dzięki temu będziesz w stanie jeszcze mocniej ulepszyć swoją pralnię i przyciągnąć tym samym większe ilości klientów. Decyzja o otworzeniu własnej pralni nie należy do najłatwiejszych, ale jeśli zdecydujesz się wystartować z nowoczesnymi technologiami, to możesz być przekonany o tym, iż klientów Ci nie zabraknie. Warto oczywiście wszystko przemyśleć, bowiem jest to dość duże przedsięwzięcie, które wymaga odpowiedniego podejścia i zaplanowania całości. Może się jednak okazać niezwykle dobrą inwestycją.