Kannegiesser - przegląd urządzeń pralniczych

Firma Kannegieser znana jest z tego, że jej oferta składa się z wyjątkowo szerokiego asortymentu urządzeń pralniczych, osoby nimi zainteresowane mogą przy tym sięgać nie tylko po propozycje nowe, ale i używane. Można je zresztą wykorzystywać na wiele sposobów, nie dziwi więc to, że spotykamy je nie tylko w zakładach produkcyjnych, ale również w szpitalach, domach opieki, a nawet w hotelach. Tu zresztą wypada podkreślić, że okres ich użytkowania jest wyjątkowo długi. Zwykle mówi się w jego kontekście o 25 latach, choć wartość ta nie jest ostateczna. Oczywiście, tak duża wydajność jest charakterystyczna przede wszystkim urządzeń nowych, choć i w przypadku urządzeń używanych można mieć pewność, że mogą być one wykorzystywane jeszcze przez 10 lat po zakupie. Ma to ogromne znaczenie już choćby dlatego, że ich koszt to od 20 do 50 procent wydatku, jaki należy ponieść sięgając po urządzenie nowe.

Zakup urządzeń używanych może być zatem postrzegany jako znakomita alternatywa dla urządzeń nowych. Pochodzą one przede wszystkim od klientów, którzy z czasem decydują się na zakup nowszego sprzętu. Bardzo często okazuje się przecież, że pojawia się konieczność zwiększenia ich wydajności, niejednokrotnie zaś decyzja o zakupie nowego sprzętu jest podyktowana koniecznością zaoszczędzenia miejsca, jakim dysponujemy na hali produkcyjnej. Oferta firmy jest zresztą bardzo zróżnicowana, coś dla siebie znajdą tu więc osoby poszukujące nie tylko klasycznych maszyn pralniczych, ale również maglownic oraz składarek. Linie maglownicze zasługują na szczególne zainteresowanie, można bowiem mówić o nich jako o szczególnie ważnym elemencie firmowego asortymentu. Firma Kannegiesser oferuje przynajmniej kilka innowacyjnych technologii, możemy więc mówić o odmiennych niż dotychczas standardach finiszowania i rzadko spotykanej wydajności, z jaką mamy do czynienia analizując proces wytwarzania pary wodnej. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie oryginalna technika podgrzewania niecki. Warta wzmiankowania wydaje się być również technologia HighPower Grand, dla której charakterystyczny jest nowy sposób opracowywania asortymentu stołowego. Warty podkreślenia jest również charakteryzujący się szczególnie wysoką wydajnością magiel setra, dla którego typowe są wały o średnicy 800, 1000, a nawet 1300 mm. Właśnie ta technologia wydaje się jak gdyby stworzona dla początkujących użytkowników. Wybór odpowiedniego urządzenia często budzi pewne kontrowersje, dobrym rozwiązaniem wydaje się więc zwracanie w pierwszej kolejności uwagi na charakteryzująca je wydajność.

Nie oznacza to wcale, że zakup nowego sprzętu jest koniecznością, zakup rozwiązań używanych może się bowiem okazać znakomitą alternatywą zwłaszcza, że rozwiązania nowe charakteryzują się często dość wysokimi cenami. Linie maglownicze Kannegiesser to przy tym rozwiązania marki znanej i sprawdzonej, co przemawia za zasadnością ich zakupu.